Kaş ve Dudak Kontür

[image_slider_no_space on_click=”prettyphoto” height=”400″ navigation_style=”light” highlight_active_image=”yes” images=”525,526″]

Kontür nedir?

Kliniğimizde kontür uygulamaları lokal anestezi uygulanarak doktor kontrolünde yapılmaktadır. Gerektiğinde Botulinum Toksini ile gerektiğinde iple askılama yöntemi ile kombine edilerek farklı seçenekler de sunulmaktadır. Dudak kontüründe ise dudak dolgusu ile, dudak estetiği yöntemleri ile kombine edebilmekteyiz.

 

Dudak Kontür

Kliniğimizde kişinin istediği ve beklentisi doğrultusunda beklenen ve istenen şekil ölçüm ve çizim sonrasında belirlenip kaş, kıl tekniği ile dolum veya tribal dolum olarak seçim yapılarak işleme başlanır, anestezik kremler veya lokal anestezi yardımıyla uygulanacak bölge uyuşturulur ve kişi ağrı hissetmeden işlem gerçekleştirilir. Uygulanan pigmentler tamamıyla kişinin sağlığına zarar vermeyen bileşenlerden oluşmaktadır. Uygulama yaklaşık 1 ile 2 saat arası değişmektedir ve steril ortamda hijyen kurallarına uygun kişiye özel tek kullanımlık kartuş iğneler kullanılmaktadır. İşlem bir ay ara ile bir ana seans bir rötuş seans olarak yapılmaktadır.